Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Контакти

+38 (050) 0335141

yurradnik2012@gmail.com

Види послуг

 
Поступово будемо описувати, що саме закріпив ЗУ «Про медіацію» ⁉️
✅ медіація проводитиметься за взаємною згодою сторін медіації відповідно до принципів добровільності; конфіденційності; незалежності та нейтральності, неупередженості медіатора;
✅ набути статус медіатора зможе будь-яка фізична особа, яка має вищу освіту та пройшла базову підготовку у сфері медіації в Україні або за її межами;
підготовка у сфері медіації становитиме не менше як 90 годин навчання медіатора, у тому числі 45 годин практичного навчання, та включатиме теоретичні знання та практичні навички щодо принципів, порядку та методик проведення медіації, правового регулювання медіації, етики медіатора, ведення переговорів та врегулювання конфліктів (спорів);
✅ процедура медіації застосовуватиметься у будь-яких конфліктах (спорах), які виникають, зокрема, з цивільних, сімейних, трудових, господарських, адміністративних правовідносин, а також у кримінальних провадженнях при укладенні угод про примирення між потерпілим та підозрюваним, обвинуваченим та в інших сферах суспільних відносин.
Найчастіше коли ми пропонуємо клієнтам медіацію, ми чуємо питання «а що таке медіація»?⁉️
 

Подробнее...

Мінфін  затвердив положення про форму та зміст структури власності (наказ від 19.03.2021 р. № 163). Саме через відсутність цього документа відкладалося подання відомостей про бенефіціарів. Наказ набирає чинності через місяць після його опублікування — тобто з 11.07.2021 р.
З 11.07.2021 року є три місяці, щоб подати до державного реєстратора структуру власності юридичної особи.
На жаль, виключень законодавець не передбачив і заяву та графічне зображення структуру власності треба надавати усім юридичним особам. У тому числі і з єдиним власником - фізичною особою!

Шановні клієнти та друзі! Також нагадуємо вам,що ми надаємо послуги з проведення процедури медіації,досудового вирішення конфліктів та спорів. Медіація вже давно зарекомендувала себе як ефективний спосіб вирішення спорів та ми це дійсно підтверджуємо! Запрошуємо до діалогу та з радістю відповімо на усі питання відносно медіації!🤝

Літо. Сезон відпусток та відпочинку. 🛫А у нас сезон відкритих питань відносно виїзду за кордон дитини з одним із батьків на відпочинок та оздоровлення.
Відповідаємо на найпопулярніші питання.

Подробнее...

💪Зміна місця реєстрації онлайн. Послуга вже доступна для жителів Києва, Харкова, Вінниці, Луцька, Рівного, Кривого Рогу і Маріуполя. За рік послугу обіцяють масштабувати на всю країну. Також запустили реєстрацію права власності онлайн — саме ця послуга робить можливою зміну місця реєстрації в декілька кліків.
💪Автоматична реєстрація ФОП. 2 секунди для запуску бізнесу. Відтепер відкрити власний бізнес можна автоматично онлайн, без участі держреєстратора.
💪Сплата податків та подання декларацій. Задекларувати доходи, сплатити податки і збори ФОП, переглянути декларації та розрахунки за минулі періоди — все це тепер можна зробити в Дії. Система сповіщень нагадуватиме про граничні дати подання декларацій та сплати податків.
💪Дія.Підпис — електронний підпис у смартфоні. Підписуйте будь-які документи, отримуйте держпослуги просто з телефона вдома, в метро чи під час ранкової кави — безоплатно й у кілька кліків.
💪NFC-авторизація. Авторизуйтесь у Дії, приклавши ID-картку до смартфона. 30 секунд і в застосунок підтягнуться всі документи та згенерується електронний підпис.
💪Статичний QR-код. Тепер не обов’язково ксерити копії документів чи заповнювати бланки. Наприклад, заселяючись у готель чи оформлюючи кредит у банку.
💪Нові будівельні послуги: для класу наслідків СС2/СС3 — електронний дозвіл на виконання будівельних робіт та електронний сертифікат про прийняття в експлуатацію; автоматична реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт для об’єктів класу наслідків СС1; онлайн-видавання будівельного паспорта забудови земельної ділянки.
💪E-петиції. Українці зможуть створювати, переглядати та підтримувати електронні петиції на порталі ВзаємоДія або в застосунку Дія. Це перший етап запровадження електронної демократії в Україні.
💪Заміна водійського й оновлений розділ “Штрафи”. Подати заявку на нове посвідчення в Дії можна за 5 хвилин. Також для тих, у кого є водійське посвідчення, кожну годину Дія оновлюватиме розділ "Штрафи". Також стануть доступними штрафи, виписані патрульними.
💪Подання заяви на намір отримати пільгову іпотеку для ВПО. Доступний кредит на житло переселенцям, які постраждали через російську агресію в Криму та на сході України. Кредит — на 20 років під 3% річних. Заяву можна подати на порталі Дія за 10 хвилин.
💪Сплата адмінзбору онлайн. Потрібно буде навести камеру в Дії на QR-код біля реєстратора. Квитанція буде сформована автоматично. 2 кліка замість 2 візитів! Доступна в Одесі, Хмельницькому та Рівному, поступово масштабуємо на всю Україну.
💪Реєстрація операторів потужностей ринку. Автоматизували весь процес — реєстрація через портал Дія займе 1 хвилину. Потужності ринку — це будь-яке обладнання для виробництва, зберігання або транспортування харчових продуктів. Від бджільництва, кав’ярні або МАФу з морозивом до вантажівок-холодильників та торговельних мереж супермаркетів. Від сьогодні більше не потрібно їздити по установах, ходити до ЦНАПу, носитися з пакетом документів або надсилати їх рекомендованими листами.
Сподіваємось на стабільну роботу електронних сервісів!
💥9 лютого 2021 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 89 від 03 лютого 2021 р. Постанова дозволяє проведення таких видів перевірок компаній:

Подробнее...

👨‍👩‍👧‍👦Ми переконані, що діти повинні зростати у безпечному середовищі, у країні де їх інтереси будуть мати пріоритет та вони будуть захищені від насильства.🥺

Подробнее...

✈️🇪🇺ЩО ЗМІНИЛОСЬ У БЕЗВІЗОВОМУ РЕЖИМІ У 2021 РОЦІ ?🇪🇺
Поки увесь світ чекає  відкриття кордонів, з 2021 року для українців змінюються правила виїзду до країн ЄС.
💡З 2021 року ЄС запроваджує Європейську інформаційну систему авторизації подорожей (ETIAS), основне покликання якої є попередня ідентифікація  осіб, що можуть становити міграційну загрозу та значно підвищить безпеку зовнішніх кордонів ЄС. 

Подробнее...

Нагадуємо, що з 16 січня 2021 року вступають у силу норми ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної» уся сфера обслуговування повинна перейти на обслуговування громадян виключно на українській мові.

Подробнее...

Корисні статті

17.11.21

Закон України "Про медіацію", що закріплено?

 
...
06.09.21

Чому ми пропонуємо медіацію для досудового вирішення спору?

Найчастіше коли
...
10.07.21

Увага!Нагадуємо про подачу інформації про структуру власності і бенефіціарів юросіб

Мінфін  затвердив положення про форму та
...
22.06.21

Послуги медіатора у нас в компанії.

Шановні клієнти та

...
22.06.21

Які правила виїзду дитини до 16 - ти років за кордон в супроводі одного з батьків?

Літо. Сезон
...
08.06.21

Ми за розумну та працюючу цифровізацію! Які послуги тепер доступні українцям у Дії?

...
02.03.21

Перевірки податковою службу бізнесу у 2021 році.

...

Координати

Ми знаходимось за адресою

вул.Соборності, 66, офіс 304-А. (3-й поверх)

Телефон:

+ 38050 033 51 41 

e-mail: 
yurradnik2012@gmail.com