Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Контакти

+38 (050) 0335141

yurradnik2012@gmail.com

Види послуг

Літо. Сезон відпусток та відпочинку. 🛫А у нас сезон відкритих питань відносно виїзду за кордон дитини з одним із батьків на відпочинок та оздоровлення.
Відповідаємо на найпопулярніші питання.
❓Чи потрібна згода одного з батьків, якщо дитині виповнилось 16 – ть років?
✅Ні. Фізична особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України (частина третя статті 313 Цивільного Кодексу України).
❓Як виїхати за кордон з дитиною до 16 – ти років ?
✅Фізична особа, яка не досягла шістнадцяти років, має право на виїзд за межі України лише за згодою батьків (усиновлювачів), піклувальників та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, які уповноважені ними, крім випадків, передбачених законом.
❓Чи потрібна нотаріальна згода одного з батьків коли дитина їде за кордон у супроводі одного з батьків?
✅Так. Згода повинна бути нотаріально посвідченою із зазначенням у ній держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі.
❓Коли не потрібна згода іншого з батьків на виїзд дитини за кордон?
- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства. При собі обов’язково мати підтверджуючі документи.
- Якщо батько/мати дитини померли, визнані безвісти відсутніми, недієздатними і це підтверджуються відповідним свідоцтвом, або рішенням суду.
- За наявності довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, виданої органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем.
- якщо у проїзному документі
проїзному документі дитини є запис про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном.
👇🏻Окремо хочу зазначити, що якщо у одного з батьків є рішення суду про визначення місця проживання дитини разом з ним або рішення органу опіку та піклування про факт проживання з ним дитини, то у такого батька/матері виникає право самостійно вирішувати питання щодо виїзду за кордон дитини строком на 1 місяць з метою лікування, навчання, участі дитини в дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких, туристичних, дослідницьких, спортивних заходах, оздоровлення та відпочинку дитини за кордоном, у тому числі у складі організованої групи дітей.
✍️Більш детальну інформацію, наші адвокати з сімейного права зможуть надати за вашим запитом.

Корисні статті

06.09.21

Чому ми пропонуємо медіацію для досудового вирішення спору?

Найчастіше коли
...
10.07.21

Увага!Нагадуємо про подачу інформації про структуру власності і бенефіціарів юросіб

Мінфін  затвердив положення про форму та
...
22.06.21

Послуги медіатора у нас в компанії.

Шановні клієнти та

...
22.06.21

Які правила виїзду дитини до 16 - ти років за кордон в супроводі одного з батьків?

Літо. Сезон
...
08.06.21

Ми за розумну та працюючу цифровізацію! Які послуги тепер доступні українцям у Дії?

...
02.03.21

Перевірки податковою службу бізнесу у 2021 році.

...
02.03.21

Посилення захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.

Координати

Ми знаходимось за адресою

вул.Соборності, 66, офіс 304-А. (3-й поверх)

Телефон:

+ 38050 033 51 41 

e-mail: 
yurradnik2012@gmail.com