Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Контакти

+38 (050) 0335141

yurradnik2012@gmail.com

Види послуг

У процесі нашої роботи ми стаємо свідками багатьох сімейних драм. При розірванні шлюбу завжди варто зберігати нормальні взаємовідносини між колишнім подружжям та знаходити баланс між задоволенням інтересів двох сторін. Найчастіше після розірвання шлюбу лише одиниці можуть мирно та безконфліктно вирішувати усі спірні питання. Це стосується і порядку виховання спільних дітей, що були народжені у шлюбі.

Під час розірвання шлюбу суд обовязково повинен встановити з ким же залишаються проживати діти (або дитина) та чи погоджуються з цим сторони. Поширеним випадком є звісно визначення місця проживання дитини разом з матірю, але це не імператив. Так що ж робити, якщо дитина, що проживає разом з матір’ю стала об’єктом маніпуляцій з боку одного з батьків та інструментом для задоволення власних егоїстичних прагнень? Ми поговоримо про те, що робити коли мати чи батько не дають спілкуватись з дитиною або чинять перешкоди у спілкуванні.

  Відповідно до ст.141 СК України мати та батько мають рівні права та обов'язки по відношенню до дитини.

  1. Перше, що вам необхідно зробити – це зафіксувати факти перешкод у спілкуванні з дитиною, які чинить один з батьків. Я це зробити?

Наприклад, дитина відвідує дитячий садочок і мати ( або батько) надала (-в) керівництву та вихователю інформацію про заборону вам забирати дитину. Необхідно відібрати офіційні пояснення від вихователя або директора, де вони підтвердять дані факти. Або ж, коли ви здійснюєте дзвінки  матері, а вона не відповідає, фіксуйте це на фото, або робіть скріншоти з телефону.

  1. Друге, необхідно звернутись до Служби у справах дітей відповідного району ( за місцем проживання дитини) з заявою, де ви викладете факти за яких вам чиняться перешкоди у спілкуванні з дитиною та проханням провести профілактичну бесіду з тим з батьків, що чинить перешкоди.
  2. Третє, якщо бесіда не принесла жодних результатів, то ви маєте право звернутись до Служби у справах дітей відповідного району з метою прийняття рішення та надання висновку про встановлення графіку побачень з  дитиною. Проте, у випадку не виконання даного висновку ви позбавлені можливості притягти одного з батьків до відповідальності за такі дії.
  3. Четверте, найдієвішим способом усунення перешкод у спілкування з дитиною є звернення з відповідною позовною заявою до суду. Згідно практики ВССУ: Суд визначає способи участі одного з батьків у вихованні дитини (побачення, спільний відпочинок, відвідування дитиною місця його проживання тощо), місце та час спілкування (справа № 757/43715/15-ц, 03.07.17).Найчастіше при зверненні до суду ми просимо встановити рівність прав у спілкуванні та вихованні дитини та встановити графік побачень з дитиною, що влаштовує і відповідає інтересам самої дитини та не йде в супереч з ритмом її життя. Не виконання рішення суду в частині дотримання графіку побачень з дитиною тягнене за собою ряд негативних наслідків для порушника, у тому числі і кримінальну та адміністративну відповідальність.

Нещодавно нами у Київському районному суді м. Полтави, було успішно завершено складний  судовий процес щодо усунення перешкод у спілкуванні з матірю дитини, що працює за кордоном.

Якщо у вас є юридичні питання або вам чинять перешкоди у спілкування з дитиною, то наші адвокати з радістю допоможуть вам вирішити дане питання.

Корисні статті

17.11.21

Закон України "Про медіацію", що закріплено?

 
...
06.09.21

Чому ми пропонуємо медіацію для досудового вирішення спору?

Найчастіше коли
...
10.07.21

Увага!Нагадуємо про подачу інформації про структуру власності і бенефіціарів юросіб

Мінфін  затвердив положення про форму та
...
22.06.21

Послуги медіатора у нас в компанії.

Шановні клієнти та

...
22.06.21

Які правила виїзду дитини до 16 - ти років за кордон в супроводі одного з батьків?

Літо. Сезон
...
08.06.21

Ми за розумну та працюючу цифровізацію! Які послуги тепер доступні українцям у Дії?

...
02.03.21

Перевірки податковою службу бізнесу у 2021 році.

...

Координати

Ми знаходимось за адресою

вул.Соборності, 66, офіс 304-А. (3-й поверх)

Телефон:

+ 38050 033 51 41 

e-mail: 
yurradnik2012@gmail.com