Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Контакти

+38 (050) 0335141

yurradnik2012@gmail.com

Види послуг

Наші партнери

ТМ "Полтавочка"

poltavocka

 _______________

 Благодійна асоціація
"Світло Надії"

svitlo nadii

  _______________

ГО "Інститут аналітики та адвокації"

institut

  _______________

ТОВ "ФЕРОПОЛ"

fp

  _______________

ІНВЕСТИЦІЙНА КОМАНІЯ

"ПОЛТАВАБУДІНВЕСТ"

budinvest 

  _______________

ПАТ "ПДМЗ"

PDMZ

 

 

 

У процесі нашої роботи ми стаємо свідками багатьох сімейних драм. При розірванні шлюбу завжди варто зберігати нормальні взаємовідносини між колишнім подружжям та знаходити баланс між задоволенням інтересів двох сторін. Найчастіше після розірвання шлюбу лише одиниці можуть мирно та безконфліктно вирішувати усі спірні питання. Це стосується і порядку виховання спільних дітей, що були народжені у шлюбі.

Під час розірвання шлюбу суд обовязково повинен встановити з ким же залишаються проживати діти (або дитина) та чи погоджуються з цим сторони. Поширеним випадком є звісно визначення місця проживання дитини разом з матірю, але це не імператив. Так що ж робити, якщо дитина, що проживає разом з матір’ю стала об’єктом маніпуляцій з боку одного з батьків та інструментом для задоволення власних егоїстичних прагнень? Ми поговоримо про те, що робити коли мати чи батько не дають спілкуватись з дитиною або чинять перешкоди у спілкуванні.

  Відповідно до ст.141 СК України мати та батько мають рівні права та обов'язки по відношенню до дитини.

  1. Перше, що вам необхідно зробити – це зафіксувати факти перешкод у спілкуванні з дитиною, які чинить один з батьків. Я це зробити?

Наприклад, дитина відвідує дитячий садочок і мати ( або батько) надала (-в) керівництву та вихователю інформацію про заборону вам забирати дитину. Необхідно відібрати офіційні пояснення від вихователя або директора, де вони підтвердять дані факти. Або ж, коли ви здійснюєте дзвінки  матері, а вона не відповідає, фіксуйте це на фото, або робіть скріншоти з телефону.

  1. Друге, необхідно звернутись до Служби у справах дітей відповідного району ( за місцем проживання дитини) з заявою, де ви викладете факти за яких вам чиняться перешкоди у спілкуванні з дитиною та проханням провести профілактичну бесіду з тим з батьків, що чинить перешкоди.
  2. Третє, якщо бесіда не принесла жодних результатів, то ви маєте право звернутись до Служби у справах дітей відповідного району з метою прийняття рішення та надання висновку про встановлення графіку побачень з  дитиною. Проте, у випадку не виконання даного висновку ви позбавлені можливості притягти одного з батьків до відповідальності за такі дії.
  3. Четверте, найдієвішим способом усунення перешкод у спілкування з дитиною є звернення з відповідною позовною заявою до суду. Згідно практики ВССУ: Суд визначає способи участі одного з батьків у вихованні дитини (побачення, спільний відпочинок, відвідування дитиною місця його проживання тощо), місце та час спілкування (справа № 757/43715/15-ц, 03.07.17).Найчастіше при зверненні до суду ми просимо встановити рівність прав у спілкуванні та вихованні дитини та встановити графік побачень з дитиною, що влаштовує і відповідає інтересам самої дитини та не йде в супереч з ритмом її життя. Не виконання рішення суду в частині дотримання графіку побачень з дитиною тягнене за собою ряд негативних наслідків для порушника, у тому числі і кримінальну та адміністративну відповідальність.

Нещодавно нами у Київському районному суді м. Полтави, було успішно завершено складний  судовий процес щодо усунення перешкод у спілкуванні з матірю дитини, що працює за кордоном.

Якщо у вас є юридичні питання або вам чинять перешкоди у спілкування з дитиною, то наші адвокати з радістю допоможуть вам вирішити дане питання.

Корисні статті

02.03.21

Перевірки податковою службу бізнесу у 2021 році.

...
02.03.21

Посилення захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.

14.01.21

ЩО ЗМІНИЛОСЬ У БЕЗВІЗОВОМУ РЕЖИМІ У 2021 РОЦІ ?

✈️🇪🇺ЩО ЗМІНИЛОСЬ У БЕЗВІЗОВОМУ РЕЖИМІ У 2021 РОЦІ ?🇪🇺
Поки увесь світ чекає  відкриття кордонів, з 2021
...
14.01.21

Перехід сфери обслуговування на українську мову. Чого чекати?

Нагадуємо, що з 16 січня 2021 року вступають у силу

...
25.11.20

Що таке форс - мажор та як його доводити ?

06.11.20

Чи має право медичний працівник або лабораторія розголошувати результати щодо позитивного результату на Covid-19?

Чи має право
...
03.11.20

Чи можуть обмежувати режим роботи закладу сфери обслуговування?

...

Координати

Ми знаходимось за адресою

вул.Соборності, 66, офіс 304-А. (3-й поверх)

Телефон:

+ 38050 033 51 41 

e-mail: 
yurradnik2012@gmail.com