+38 (050) 0335141
У процесі нашої роботи ми стаємо свідками багатьох сімейних драм. При розірванні шлюбу завжди варто зберігати нормальні взаємовідносини між колишнім подружжям та знаходити баланс між задоволенням інтересів двох сторін. Найчастіше після розірвання шлюбу лише одиниці можуть мирно та безконфліктно вирішувати усі спірні питання. Це стосується і порядку виховання спільних дітей, що були народжені у шлюбі.
Під час розірвання шлюбу суд обов’язково повинен встановити з ким же залишаються проживати діти (або дитина) та чи погоджуються з цим сторони. Поширеним випадком є звісно визначення місця проживання дитини разом з матір’ю, але це не імператив. Так що ж робити, якщо дитина, що проживає разом з матір’ю стала об’єктом маніпуляцій з боку одного з батьків та інструментом для задоволення власних егоїстичних прагнень? Ми поговоримо про те, що робити коли мати чи батько не дають спілкуватись з дитиною або чинять перешкоди у спілкуванні.
Відповідно до ст.141 СК України мати та батько мають рівні права та обов'язки по відношенню до дитини.
Наприклад, дитина відвідує дитячий садочок і мати ( або батько) надала (-в) керівництву та вихователю інформацію про заборону вам забирати дитину. Необхідно відібрати офіційні пояснення від вихователя або директора, де вони підтвердять дані факти. Або ж, коли ви здійснюєте дзвінки матері, а вона не відповідає, фіксуйте це на фото, або робіть скріншоти з телефону.
Нещодавно нами у Київському районному суді м. Полтави, було успішно завершено складний судовий процес щодо усунення перешкод у спілкуванні з матір’ю дитини, що працює за кордоном.
Якщо у вас є юридичні питання або вам чинять перешкоди у спілкування з дитиною, то наші адвокати з радістю допоможуть вам вирішити дане питання.
вул.Соборності, 66, офіс 304-А. (3-й поверх)
+ 38050 033 51 41
e-mail:
yurradnik2012@gmail.com
Copyright © 2025 «Юридичний радник». Joomla templates powered by Sparky.