+38 (050) 0335141
_______________
_______________
_______________
ТОВ "ФЕРОПОЛ"
_______________
ІНВЕСТИЦІЙНА КОМАНІЯ
"ПОЛТАВАБУДІНВЕСТ"
_______________
ПАТ "ПДМЗ"
З запровадженням карантину були внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині відповідальності за порушення умов карантину, так ст.44-3 КУпАП, встановлено, що:
Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
ЩО Є ПОРУШЕННЯМ УМОВ КАРАНТИНУ:
- відсутність захисної маски при відвідуванні громадських місць;
- перебування на дитячих, спортивних майданчиках, паркових, річкових зонах, прогулянки та відпочинок у лісі;
- проведення масових зборів громадян, де бере участь більше 10 осіб;
- перебування на вулиці без документів, що посвідчує особу;
- дітям до 14 років заборонено перебувати у громадських місцях без супроводу дорослих.
- проведення діяльності підприємствами, установами та організаціями, яким за законом заборонено здійснювати підприємницьку діяльність.
ЧИ МОЖЕ ПРАЦІВНИК ПОЛІЦІЇ ПРИТЯГНУТИ ВАС ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ?
За порушення умов карантину працівник поліції може скласти на вас протокол про адміністративне правопорушення, а вже встановлювати вашу вину або її відсутність буде безпосередньо суд,який і буде встановлювати відповідальність за порушення умов карантину.
ЩО РОБИТИ, ЯКЩО СПІВРОБІТНИК ПОЛІЦІЇ ХОЧЕ СКЛАСТИ НА ВАС АДМІНПРОТОКОЛ?
У даному випадку моя порада буде, не панікувати! Не провокувати співробітників поліції, не кричати та не погрожувати, адже якщо співробітник поліції має намір скласти адмінпротокол, то він його складе,як показує практика. А своєю негативною поведінкою ви можете спровокувати ще більш несприятливі наслідки.ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно усі свої зауваження вказати у протоколі, не просто підписом «Не згоден», а мотивувати свої заперечення в залежності від ситуації, забезпечити наявність незалежних свідків та необхідну фіксацію. А тоді вам потрібно підгодовуватись до розгляду вашої справи у суді, зібравши необхідні докази, та підготувавши чітку позицію у письмових або усних поясненнях до суду.
НАШІ АДВОКАТИ ГОТОВІ ПРОКОСУЛЬТУВАТИ ВАС ОН – ЛАЙН З УСІХ ПИТАНЬ ТА НАДАТИ ВЛУЧНІ ПОРАДИ.
Нагадуємо, що з 16 січня 2021 року вступають у силу
...вул.Соборності, 66, офіс 304-А. (3-й поверх)
+ 38050 033 51 41
e-mail:
yurradnik2012@gmail.com
Copyright © 2021 «Юридичний радник». Joomla templates powered by Sparky.